Středisko vzdělávání, s.r.o.

Odborné kurzy a semináře

 

Středisko vzdělávání s.r.o. pořádá již mnoho let odborné kurzy různého zaměření. Vybírat můžete z krátkodobých i dlouhodobých vzdělávacích programů, stejně jako z různých tematických oblastí. Některé kurzy jsou akreditovány MPSV ČR a po jejich absolvování účastníci obdrží certifikát s celostátní platností.  

 

 

Výuka je vedena odborníky z praxe, aby pro Vás byly nové informace skutečně co nejpřínosnější. Důraz je dáván také na důkladné procvičování a vlastní praktickou zkušenost - ve většině našich odborných kurzů budete mít možnost si sami zakusit, jak se například provádí terapie či jak se poskytuje první pomoc. Cílem našich kurzů není pouze osvojení si nových teoretických znalostí, ale především získání nové zkušenosti či dovednosti.

 

Po ukončení každého kurzu či semináře obdrží účastníci osvědčení o absolvování. Absolventi našich kurzů mohou získat semináře za zvýhodněnou cenu. Pokud jste u nás vzdělávací aktivity ještě neabsolvovali a o slevu máte také zájem, můžete se přihlásit k odběru novinek, kde o některých akcích také informujeme.

 

Aktuálně nabízíme semináře z oblasti arteterapie, muzikoterapie, první pomoci, výživy, stravování a gastronomie, péče o dítě, business. Celkové naše portfolio můžete vidět zde

 

Nenalezli jste v chystaných termínech semináře, který by Vás zajímaly? V případě zájmu můžeme zopakovat již realizovaná témata nebo vytvořit na Vaše přání další semináře. Stačí, pokud napíšete svůj požadavek na info@vsostrava.com.