Středisko vzdělávání, s.r.o.

Rekvalifikační kurzy

 

Rekvalifikační kurzy Střediska vzdělávání s.r.o. jsou akreditované MPSV ČR a MŠMT ČR. Po absolvování kurzu obdrží účastníci certifikát s celostátní a doživotní platností. Některé kurzy přímo směřují ke zkoušce z profesní kvalifikace, která je již zahrnuta v ceně kurzu. Absolvováním této zkoušky získáte zcela novou kvalifikaci na úrovni středního či vysokoškolského vzdělání (více informací na www.narodnikvalifikace.cz). Vyhrazujeme si právo na posunutí, popř. zrušení kurzu z důvodu neutvoření studijní skupiny. 

 

Přejete si úhradu rekvalifikace z úřadu práce? 

Všechny naše rekvalifikační kurzy je možné proplatit z prostředků ÚP. Úzce spolupracujeme s pobočkami úřadu práce v celé republice. Od 1.1.2012 můžete žádat na Vaší pobočce ÚP o zařazení do rekvalifikačního kurzu v rámci tzv. "Zvolené rekvalifikace". Informace a žádost obdržíte u Vaší referentky, popř. na internetových stránkách

 

Žádost "Zájem o zvolenou rekvalifikaci" (ke stažení zde) se skládá ze tří částí (A, B, C). Třetí část: "C - Potvrzení rekvalifikačního zařízení o ceně rekvalifikačního kurzu" Vám vyplníme na Vaši žádost. Pokud uvedete v elektronické přihlášce jako způsob úhrady úřad práce, zašleme Vám potvrzení automaticky na Vámi uvedený e-mail. Jestli budete chtít potvrzení poštou, stačí požadavek uvést v elektronické přihlášce nebo nás kontaktovat. Případně se můžete také zastavit osobně do naší kanceláře (Kotkova 4, 703 00 Ostrava-Vítkovice). Po odevzdání žádosti na ÚP probíhá schvalovací proces. Po schválení budete mít absolvování rekvalifikačního kurzu zcela zdarma. Prosíme, vše vyřizujte min. 30 dnů před zahájením kurzu, aby ÚP stihl Vaši žádost projednat.

 

Je Vaše společnost zařazena v programu Benefity Plus?

Naše kurzy a semináře je možné proplatit také prostřednictví benefitního programu Benefity Plus. Více informací naleznete ve Vaší aplikaci.

 

Chcete slevu na kurz?

Pokud nemůžete využít žádný z uvedených způsobů proplacení kurzu, nabízíme slevy a cenová zvýhodnění. Více informací zde. Můžete si také nechat zasílat naše newslettery, kde informujeme o všech akčních cenách a výhodných nabídkách. 

 

V případě zájmu zajistíme levné ubytování.