Středisko vzdělávání, s.r.o.

Vzdělávání v sociálních službách

 

Středisko vzdělávání s.r.o. se již mnoho let zaměřuje také na vzdělávání pracovníků v sociálních službách. Klade si za cíl zvyšovat odbornost, informovanost a kvalitu v sociálních službách, která je nezbytná pro lepší soužití v dnešní společnosti. Školíme budoucí pracovníky v sociálních službách v akreditovaných kvalifikačních kurzech MPSV ČR (dle zákona 108/2006 Sb.) a dáváme také možnost dalšího studia. 

 

Pracovníci v sociálních službách mají povinnost se celoživotně vzdělávat, a to v rozsahu 24 hodin ročně. Rozhodli jsme se proto nabídnout pracovníkům sociálních služeb kvalitní kurzy a školení, jejichž odbornost zaručuje zkušený lektorský tým. V kurzech se setkáte s odborníky z praxe, kteří jsou také dlouholetými pedagogy či lektory, takže dobře ví, jak předat informace a učinit výuku zajímavou.

 

Vzdělávání poskytujme jak jednotlivcům, tak firmám a organizacím, kterým můžeme připravit také školení na míru. Středisko vzdělávání s.r.o. je držitelem několika akreditací MPSV ČR pro další vzdělávání pracovníků v sociálních službách a nabídku se snažíme neustále rozšiřovat. Pokud přesto nenajdete právě takové téma, které potřebujete, je možné se domluvit na vytvoření další akreditace.

 

Kromě akreditovaných kurzů nabízíme i doplňkové semináře, které různě obměňujeme, a proto se můžete stále těšit na něco nového. Celkovou nabídku pro další vzdělávání pracovníků v sociálních službách pak můžete zhlédnout v našem katalogu zde. Pokud chcete být pravidelně informování o chystaných kurzech a školeních, můžete se přihlásit k odběru našich novinek.